E3ZM-LS81H 2M

E3ZM-LS81H 2M; Photoelectric sensor, rectangular housing, stainless steel, red LED, background suppression, 100 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, 2 m cable

2024 Liste Fiyatı;

196,40

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 87 g
Dimensions 124 × 98 × 37 mm
Shape

Cuboid

Sensing method

Background suppression

Sensing distance

10 mm

Setting method

Fixed

Connection method

Cable

Cable length

2 m

Output type

PNP

Operation mode

Dark-ON, Light-ON

Response time

1 ms

Material housing

Stainless steel

Thread size

Other

Product Width (unpacked)

10.8 mm

Product Height (unpacked)

32.2 mm

Product Depth (unpacked)

21 mm

Type of light

Polarity free red light

Power supply voltage

10-30 V

Degree of protection (IP)

IP67/IP69K

Spot size

4 mm

E3ZM ile ağır uygulamalar artık sorun değil! Sağlam paslanmaz çelik muhafaza içinde yer alan kompakt fotoelektrik sensörümüz, mükemmel performansı ve kompakt gövde boyutlarıyla size üstün bir deneyim sunuyor. Üstelik deterjan dayanımlı muhafaza sayesinde her türlü zorlu koşula karşı güvenle kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten (SUS316L) üretilen muhafaza, en yüksek su direncine sahiptir ve IP67 ve IP69k sertifikalarına sahiptir. ECOLAB tarafından test edilmiş ve onaylanmış olan E3ZM, deterjanlara karşı üstün dayanıklılık sağlar.

Ebat oranıyla dikkat çeken E3ZM, yüksek güçlü LED özelliğiyle de öne çıkıyor. Hem sağlam hem de kompakt yapısıyla size en iyi performansı sunuyor. Artık ağır uygulamalarınızda güvenle kullanabileceğiniz E3ZM’i keşfedin ve işlerinizi kolaylaştırın!

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz