E3FA-DN14 2M

E3FA-DN14 2M; Photoelectric sensor, M18 threaded barrel, plastic, infrared LED, diffuse, 100 mm, NPN, Light-ON/Dark-ON, 2 m cable

2024 Liste Fiyatı;

47,61

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 67,5 g
Dimensions 120 × 100 × 25 mm
Shape

Cylindrical axial

Sensing method

Diffuse reflective

Sensing distance

100 mm

Setting method

Manual adjustment

Cable length

2 m

Output type

NPN

Operation mode

Dark-ON, Light-ON

Response time

0.5 ms

Material housing

ABS

Thread size

M18

Product Length (unpacked)

41 mm

Type of light

Infrared light

Power supply voltage

10-30 V

Degree of protection (IP)

IP67/IP69K

Connection method

Cable

Yüksek performanslı fotoelektrik sensörlere mi ihtiyacınız var? E3FA/E3FB serisi, kompakt M18 muhafaza içinde güçlü bir şekilde çalışan ve kullanımı kolay fotoelektrik sensörler sunuyor. Omron’un yeni nesil fotoelektrik sensör ailesinin önemli bir parçası olan bu seri, hat paketleme, seramik üretimi ve malzeme taşıma gibi farklı endüstrilere yönelik geniş bir yelpazede standart ve özel fonksiyonlara sahiptir.

Bu sensörlerin göz alıcı özellikleri arasında uzun algılama mesafesi ve kolay hizalama için güçlü ve gözle görülür kırmızı LED bulunur. Ayrıca, kompakt ve sağlam muhafazası sayesinde makinelerle kolayca entegre olabilme özelliği de mevcuttur.

E3FA/E3FB serisi, profesyonel kullanıcılar için işlerini daha verimli hale getirecek güvenilir ve dayanıklı fotoelektrik sensörlerdir. Siz de bu teknolojik yenilikleri keşfederek işinizi bir üst seviyeye taşıyın!

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz