E3AS-HL150LMT-M1TJ 0.3M

E3AS-HL150LMT-M1TJ 0.3M; Photoelectric sensor, rectangular housing, stainless steel, red laser class 1, background suppression, line beam, 35-150 mm, 10-30 VDC, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM3, M12 pigtail Smartclick connector, 0.3 m

2024 Liste Fiyatı;

468,60

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 196 g
Dimensions 125 × 123 × 68 mm
Shape

Cuboid

Sensing method

Background suppression

Sensing distance

35 mm

Setting method

IO-Link, Teach-In

Connection method

M12 pigtail Smartclick connector

Cable length

0.3 m

Output type

IO-Link, PNP

Operation mode

Dark-ON, Light-ON

Response time

1.5 ms

Material housing

Stainless steel

Thread size

15.5 mm

Product Width (unpacked)

48.6 mm

Product Height (unpacked)

30.4 mm

Product Depth (unpacked)

Laser diode, red light

Type of light

1

Power supply voltage

10-30 V

Spot size

8 mm x 1.3 mm

E3AS Serisi Fotoelektrik Sensör, fotoelektrik sensörlerin kullanım şeklini tamamen değiştiriyor. 1,5 m’ye kadar geniş çözüm yelpazesi sunan bu ürün, parlak, düz olmayan ve şeffaf nesneler için son derece güvenilir algılama sağlıyor. Noktasal ve çizgisel ışınlarıyla zorlu nesneleri tespit etme yeteneği sunan bu sensör, reflektör olmadan şeffaf nesneleri algılayabiliyor.

E3AS Serisi’nin OLED ekranı sayesinde kolay navigasyon ve gelişmiş ayarlar yapabilirsiniz. Ayrıca kompakt boyutlu gövdesi sayesinde herhangi bir yere kolayca monte edilebilir. OMRON’un tescilli lazer sızdırmazlık yöntemiyle üretilen bu sensör, IP67/IP69K/IP67G sertifikalarına sahiptir. Kirlenme önleyici kaplamalar ise sensör yüzeyinin daha az sıklıkta temizlenmesini sağlar.

IO-Link özelliği sayesinde başlatma ve değiştirme işlemleri için gereken süre azaltılırken, hava üfleme aksesuarıyla bakım da kolaylaştırılmıştır. Ayrıca düşük yansıtma oranına sahip iş parçalarının kararlı şekilde algılanması için OMRON’un tescilli ışık verme elemanıyla donatılmıştır. E3AS Serisi Fotoelektrik Sensör, güvenilirlik ve performansı bir araya getirerek kullanıcılarına üstün bir deneyim sunmaktadır.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz