E3AS-F1500IPT 5M

E3AS-F1500IPT 5M; Photoelectric sensor, rectangular housing, plastic body, infrared laser class 1, time-of-flight, 1500 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM3, 5 m cable

2024 Liste Fiyatı;

147,20

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Shape

Rectangular compact

Connection method

Cable

Cable length

5 m

Output type

PNP

Operation mode

Dark-ON, Light-ON

Product Depth (unpacked)

Laser diode, infrared light

Type of light

1

Degree of protection (IP)

IP67/IP67G/IP69K

E3AS Serisi Fotoelektrik Sensör, fotoelektrik sensörlerin kullanım şeklini tamamen değiştiriyor. 1,5 m’ye kadar geniş çözüm yelpazesi sunan bu ürün, parlak, düz olmayan ve şeffaf nesneler için son derece güvenilir algılama sağlıyor. Noktasal ve çizgisel ışınlarıyla zorlu nesneleri tespit etme yeteneği sunan bu sensör, reflektör olmadan şeffaf nesneleri algılayabiliyor.

E3AS Serisi’nin OLED ekranı sayesinde kolay navigasyon ve gelişmiş ayarlar yapabilirsiniz. Ayrıca kompakt boyutlu gövdesi sayesinde herhangi bir yere kolayca monte edilebilir. OMRON’un tescilli lazer sızdırmazlık yöntemiyle üretilen bu sensör, IP67/IP69K/IP67G sertifikalarına sahiptir. Kirlenme önleyici kaplamalar ise sensör yüzeyinin daha az sıklıkta temizlenmesini sağlar.

IO-Link özelliği sayesinde başlatma ve değiştirme işlemleri için gereken süre azaltılırken, hava üfleme aksesuarıyla bakım da kolaylaştırılmıştır. Ayrıca düşük yansıtma oranına sahip iş parçalarının kararlı şekilde algılanması için OMRON’un tescilli ışık verme elemanıyla donatılmıştır. E3AS Serisi Fotoelektrik Sensör, güvenilirlik ve performansı bir araya getirerek kullanıcılarına üstün bir deneyim sunmaktadır.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz