E32-T22 2M

E32-T22 2M; Fiberoptik sensör, karşılıklı, 2mm çap, standart R10 fiber, 2m kablolu

2024 Liste Fiyatı;

76,15

Add to Wishlist
Add to Wishlist

E32 Minyatür, fiber sensör kafalarının mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Bu minyatür fiber kafalar, dar aralıklarda maksimum hassasiyet ve küçük nesnelerin güvenilir bir şekilde algılanmasını sağlar. İhtiyaçlarınıza göre 500 μm ile 3 mm arasında değişen çap seçenekleri sunar.

En yüksek hassasiyet için hassas eksen hizalamalı yan görünüm modelleriyle son derece başarılı bir performans sergiler. Ayrıca, hassas konumlandırma için bükülebilir manşonlar ile istediğiniz pozisyonu kolayca elde edebilirsiniz.

E32 Minyatür, endüstriyel uygulamalarınızda size güvenilir ve etkili bir sensör çözümü sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek kalite standartlarıyla üretilen bu ürün, uzun ömürlü kullanım için sağlam ve dayanıklıdır. Minyatür boyutlarıyla da yerden tasarruf sağlar ve montajı kolaydır.

E32 Minyatür ile işlerinizi verimli hale getirin ve algılama süreçlerinizdeki doğruluğu artırın. Bu üstün özelliklere sahip fiber sensör kafalarıyla her türlü endüstriyel ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz