E2Q6-N30MF3-H

E2Q6-N30MF3-H; Proximity sensor, inductive, square body, non-shielded, 30 mm, PNP NO/NC, M20 conduit

2024 Liste Fiyatı;

108,70

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 255,5 g
Dimensions 151 × 51 × 52 mm
Size

40 x 40 x 118 mm

Mounting type

Non-flush

Sensing distance

30 mm

Output type

PNP

Operation mode

NO + NC

Connection method

Terminal block

Material housing

Polyamide

Teknolojik ilerlemeler sayesinde E2Q6 ailesi, kablosuz bağlantı terminaline sahip yeni bir dikdörtgen endüktif proximity sensörü sunuyor. Bu yenilikçi ürün, daha uzun algılama mesafesi ile sizlere üstün performans sağlıyor. Yeni terminalin yüksek aşınma direnci ve korozyona karşı dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

E2Q6’nın standart limit switch formatında tasarlanmış şekli, benzer uygulamalar için ideal bir temassız çözüm sunar. M20 iletken ile kablosuz bağlantı için terminal bloğu bulunan bu ürün, beş farklı algılama yönlendirme seçeneği sunar: önde, 90° yukarıda, aşağıda, sol tarafta veya sağ tarafta.

Dört gösterge sayesinde bu sensörün çalışma durumu kolayca takip edilebilir. E2Q6, pek çok farklı yönden çalışma durumunu göstererek size hızlı ve etkili bir kullanım deneyimi sunar.

Yüksek performansı ve kullanım kolaylığıyla E2Q6 ailesinin kablosuz bağlantı terminali ile donatılmış dikdörtgen proximity sensörleri, endüstriyel uygulamalarınızda mükemmel bir çözüm olacak.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz