E2NC-EM07M

E2NC-EM07M; Sensor head, unshielded, M18 housing, sensing distance 7 mm, repeat accuracy 5 µm, 2.6 m standard cable

2024 Liste Fiyatı;

268,40

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 162 g
Dimensions 154 × 95 × 83 mm
Size

M18

Mounting type

Non-flush

Connection method

System connector

Material housing

Brass

Cable specifications

PVC

Cable length

2.6 m

Overall length

46.3 mm

Thread length

25 mm

Features

5 µm Repeat accuracy

E2NC, endüstride bir devrim yaratıyor! Yüksek hassasiyetli mesafe konumlandırma ve algılama için ayrı amplifikatörlü akıllı endüktif sensörümüzle tanışın. Mikron seviyesinde hassasiyetle basit ve güvenilir algılama ayarları sunarak üretim süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Uygulamanıza göre seçebileceğiniz geniş bir sensör başlığı yelpazesiyle, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. 150 μs’ye kadar hızlı yanıt süremizle anlık durumları yakalayarak maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Üretim toleransları kontrolü için pencere fonksiyonu ve farklı kurulumları saklamak için bank fonksiyonu gibi özelliklerle size esneklik sunuyoruz. Karşılıklı enterferans önleme fonksiyonumuz sayesinde kesintisiz çalışma imkanı sağlarken, EtherCAT iletişim ünitesi ile yüksek hızlı field bus bağlantısı sağlayarak veri aktarımında hızlı ve güvenilir bir çözüm sunuyoruz.

Ayrıca, kablo tasarrufu sağlayan konnektör modellerimiz sayesinde kablolama işlerini azaltarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

E2NC ile iş süreçlerinizi optimize edin, verimliliği artırın ve rekabet avantajı elde edin!

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz