E2FM-X1R5B1-M1

E2FM-X1R5B1-M1; Proximity sensor, inductive, stainless steel face & body, long body, M8, shielded, 1.5mm, DC, 3-wire, PNP-NO, M12 plug-in

2024 Liste Fiyatı;

150,80

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 39 g
Dimensions 87 × 77 × 48 mm
Size

M8

Mounting type

Flush

Sensing distance

1.5 mm

Output type

PNP

Operation mode

NO

Connection method

Connector M12

Material housing

Stainless steel

Cable specifications

Overall length

53 mm

Thread length

25 mm

Degree of protection (IP)

IP67

E2FM ile endüksiyon sensörlerinde devrim yapın! Tamamen metal yapıya sahip olan bu özel sensör ailesi, yüksek dayanıklı paslanmaz çelik algılama yüzeyiyle geleneksel sensörlere kıyasla 20 kat daha fazla dayanıklılık sağlar. Metal kesme ve delme uygulamalarında ideal çözüm sunar.

Tamamı paslanmaz çelik gövdesi sayesinde en yüksek mekanik dayanımı elde ederken, düşük frekans modülasyonu ile metal parçacıklara karşı bağışıklık sağlar. Ayrıca aleve dayanıklı kablosu sayesinde kaynak sıçramalarına karşı yüksek koruma sunar.

E2FM, yüksek mineral yağ ve soğutucu akışkan dayanımı ile de dikkat çeker. Küçük metal parçalarına karşı bağışıklığıyla güvenle kullanabileceğiniz bir sensör ailesidir. Üstün özellikleriyle endüstriyel uygulamalarınızda size optimum performans sağlar.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz