E2FM-X10D1 2M

E2FM-X10D1 2M; Proximity sensor, inductive, stainless steel face & body, long body, M30, shielded, 10 mm, DC, 2-wire, NO, 2 m cable

2024 Liste Fiyatı;

313,90

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 273 g
Dimensions 115 × 113 × 71 mm
Size

M30

Mounting type

Flush

Sensing distance

10 mm

Output type

2-wire

Operation mode

NO

Connection method

Cable

Material housing

Stainless steel

Cable specifications

PVC

Cable length

2 m

Overall length

64 mm

Thread length

43 mm

Degree of protection (IP)

IP67

E2FM ile endüksiyon sensörlerinde devrim yapın! Tamamen metal yapıya sahip olan bu özel sensör ailesi, yüksek dayanıklı paslanmaz çelik algılama yüzeyiyle geleneksel sensörlere kıyasla 20 kat daha fazla dayanıklılık sağlar. Metal kesme ve delme uygulamalarında ideal çözüm sunar.

Tamamı paslanmaz çelik gövdesi sayesinde en yüksek mekanik dayanımı elde ederken, düşük frekans modülasyonu ile metal parçacıklara karşı bağışıklık sağlar. Ayrıca aleve dayanıklı kablosu sayesinde kaynak sıçramalarına karşı yüksek koruma sunar.

E2FM, yüksek mineral yağ ve soğutucu akışkan dayanımı ile de dikkat çeker. Küçük metal parçalarına karşı bağışıklığıyla güvenle kullanabileceğiniz bir sensör ailesidir. Üstün özellikleriyle endüstriyel uygulamalarınızda size optimum performans sağlar.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz