E2E-X2B1TL12 5M

E2E-X2B1TL12 5M; Proximity sensor, inductive, nickel-brass, long body, M12, shielded, 2 mm, DC, 3-wire, PNP NO, IO-Link COM3, 5 m cable

2024 Liste Fiyatı;

54,20

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 173 g
Dimensions 168 × 118 × 37 mm
Size

M12

Mounting type

Flush

Sensing distance

2 mm

Output type

IO-Link, PNP

Operation mode

NO

Connection method

Cable

Material housing

Brass, nickel plated

Cable specifications

PVC (oil-resistant)

Cable length

5 m

Overall length

69.1 mm

Thread length

55 mm

Degree of protection (IP)

IP67/IP67G/IP69K

E2E NEXT Proximity Sensörü ile sınırları aşın! Beklenmedik tesis arızalarından kaçının ve uzun mesafelerde bile kesintisiz algılama sağlayın. Dünyanın en uzun algılama mesafesi ile olağanüstü performans elde edin. Yüksek parlaklığa sahip LED göstergesi sayesinde 360 derece açıyla her yerden görülebilirsiniz.

Montaj konusunda endişelenmeyin! “e-jig” (Montaj Kılıfı) ile Proximity Sensörünüzü sadece 10 saniyede değiştirebilirsiniz. Gelişmiş yağ dayanımlı kabloları sayesinde 2 yıl boyunca sorunsuz çalışma garantisi sunar. IP69K uyumlu olmasıyla su geçirmezlik ve yıkama dayanımına sahiptir.

Sensör seçimini kolaylaştırırken, geniş çeşitlilik sunarak ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmanızı sağlarız. Ayrıca, UL ve CSA sertifikalarına da sahiptir, güvenilirliği kanıtlanmıştır. E2E NEXT Proximity Sensörü ile işinizin verimliliğini artırın ve güvenilirliği garanti edin.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz