E2E-X2B1T8-M5

E2E-X2B1T8-M5; Proximity sensor, inductive, short SUS body M8, shielded, 2 mm, DC, 3-wire, PNP NO, IO-Link COM3, M8 connector 3 pin

2024 Liste Fiyatı;

50,80

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Size

M8

Mounting type

Flush

Sensing distance

2 mm

Output type

IO-Link, PNP

Operation mode

NO

Connection method

Connector M8 – 3 pin

Material housing

Stainless steel

Cable specifications

Overall length

39 mm

Thread length

22 mm

Degree of protection (IP)

IP67/IP69K

E2E NEXT Proximity Sensörü ile sınırları aşın! Beklenmedik tesis arızalarından kaçının ve uzun mesafelerde bile kesintisiz algılama sağlayın. Dünyanın en uzun algılama mesafesi ile olağanüstü performans elde edin. Yüksek parlaklığa sahip LED göstergesi sayesinde 360 derece açıyla her yerden görülebilirsiniz.

Montaj konusunda endişelenmeyin! “e-jig” (Montaj Kılıfı) ile Proximity Sensörünüzü sadece 10 saniyede değiştirebilirsiniz. Gelişmiş yağ dayanımlı kabloları sayesinde 2 yıl boyunca sorunsuz çalışma garantisi sunar. IP69K uyumlu olmasıyla su geçirmezlik ve yıkama dayanımına sahiptir.

Sensör seçimini kolaylaştırırken, geniş çeşitlilik sunarak ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmanızı sağlarız. Ayrıca, UL ve CSA sertifikalarına da sahiptir, güvenilirliği kanıtlanmıştır. E2E NEXT Proximity Sensörü ile işinizin verimliliğini artırın ve güvenilirliği garanti edin.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz