E2E-X1R5D1-N 2M

E2E-X1R5D1-N 2M; Proximity sensor, inductive, brass-nickel, M8, shielded, 1.5 mm, NO, 2 m cable, DC 2-wire

2024 Liste Fiyatı;

47,30

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 73 g
Dimensions 121 × 115 × 32 mm
Size

M8

Mounting type

Flush

Sensing distance

1.5 mm

Output type

2-wire

Operation mode

NO

Connection method

Cable

Material housing

Stainless steel

Cable specifications

PVC (oil-resistant)

Cable length

2 m

Overall length

37.6 mm

Thread length

25.8 mm

Degree of protection (IP)

IP67/IP67G/IP69K

E2E NEXT Proximity Sensörü ile sınırları aşın! Beklenmedik tesis arızalarından kaçının ve uzun mesafelerde bile kesintisiz algılama sağlayın. Dünyanın en uzun algılama mesafesi ile olağanüstü performans elde edin. Yüksek parlaklığa sahip LED göstergesi sayesinde 360 derece açıyla her yerden görülebilirsiniz.

Montaj konusunda endişelenmeyin! “e-jig” (Montaj Kılıfı) ile Proximity Sensörünüzü sadece 10 saniyede değiştirebilirsiniz. Gelişmiş yağ dayanımlı kabloları sayesinde 2 yıl boyunca sorunsuz çalışma garantisi sunar. IP69K uyumlu olmasıyla su geçirmezlik ve yıkama dayanımına sahiptir.

Sensör seçimini kolaylaştırırken, geniş çeşitlilik sunarak ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmanızı sağlarız. Ayrıca, UL ve CSA sertifikalarına da sahiptir, güvenilirliği kanıtlanmıştır. E2E NEXT Proximity Sensörü ile işinizin verimliliğini artırın ve güvenilirliği garanti edin.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz