CS1W-OD212

CS1W-OD212; Dijital çıkış ünitesi, 16 x transistor çıkış, PNP with short circuit protection, 0.5 A, 24 VDC

2024 Liste Fiyatı;

675,50

Add to Wishlist
Add to Wishlist

CJ2 PLC’yi keşfedin! Yüksek performanslı ve modüler kontrolörümüz, konfigürasyon dahilindeki üstün esnekliğiyle paketleme, gıda ve emtia, dijital ve otomotiv gibi farklı uygulamalarda geniş yelpazedeki makinelerde kullanım için idealdir. Endüstriyel haberleşme ağlarıyla bağlantı özelliği sayesinde CJ2 kontrolörü, veri alışverişi gerektiren tüm uygulamalarda önemli bir rol oynar.

CJ2M ve CJ2H CPU’ları arasındaki ölçeklenebilirlik, gereken fonksiyonlar arasında ve kullanılacak donanımda tam eşleşmeyi mümkün kılar. Bu sayede her uygulamada mükemmel fiyat / performans oranını elde etmenizi sağlar. Ayrıca standart USB desteği sayesinde her zaman erişilebilirken Ethernet/IP Data Link fonksiyonlu standart Ethernet portu da mevcuttur.

CJ2’nin yüksek program kapasitesi, 5000 adımdan 400.000 adıma kadar uzanırken yüksek hassasiyet ile makinelerin çalışma ve işleme kalitesini de artırır. Ayrıca temel I/O’nun anında yenilenmesi, gerçek zamanlı işlemeyi garantiler.

Dayanıklılığı ve kanıtlanmış kalitesiyle CJ2 PLC, sunduğu değerin göstergesidir. Siz de CJ2 ile güvenilir, esnek ve yüksek performanslı kontrol çözümüyle işinizi bir üst seviyeye taşıyın!

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz