CJ1W-NC234

CJ1W-NC234; CJ position control unit, 2 axes, Line-driver  output, sync axes

2024 Liste Fiyatı;

3.794,00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 78 g
Dimensions 145 × 118 × 78 mm

CJ1W-NC 4, puls çıkışı ve hareket kontrolüyle donatılmış bir pozisyonlama kontrolörüdür. Bu ünite, 2 veya 4 eksenli noktadan noktaya pozisyonlama kontrolünü destekler. Pozisyonlama işlemleri, yamuk veya S eğrisi hızlanma ve yavaşlamalarıyla gerçekleştirilir. Basit pozisyon kontrolü için step motorlar ve puls ile sürülen servolar ile uyumludur.

CJ1W-NC 4 ünitesi, CJ2 PLC ile kullanıldığında elektronik KAM’ları ve diğer fonksiyon bloklarının senkronize işletimini de sağlayabilir. Ayrıca, pozisyon ve hız kontrolünü mümkün kılar. Lineer interpolasyon ve besleyici kontrol fonksiyonu gibi özellikleri sayesinde daha karmaşık hareket senaryolarını da destekler.

Bu ünite aynı zamanda elektronik KAM profilleri ve eksen senkronizasyonu gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Hafızadan yapılan pozisyonlandırma özelliği sayesinde 500 noktanın kolayca yönetilebilir.

Programlama dilleri olarak ladder ve fonksiyon blokları kullanılabilir, bu da kullanıcıya esneklik sağlar ve programlamayı kolaylaştırır. CJ1W-NC 4, basit ve kompleks pozisyonlama uygulamalarında güvenilir bir seçenektir.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz